KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395431
nr 1539 5431
Lars Florén
(1899-1979), Sverige
Oljemålning, Den gula byrån, Signerad. Olja på duk, 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 77x62 cm
Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:43:21
8/5 15:33:47